Embed

Samsung’dan Nokia’ya küfür

Nokia’nın dalga geçici Tweeti Samsung’u çok sinirlendirdi.

Akıllı telefon pazarında ki firmalar büyük rekabet içerisindeler. Büyük firmalar geliştirdikleri yeni teknolojileri akıllı telefonları üzerinde kullanarak, daha fazla kullanıcı tarafından tercih edilmeyi amaçlıyor.

nokia-tweet

Akıllı telefon pazarına baktığımızda en üst sırada Güney Kore devi Samsung’u görüyoruz. Google’ın geliştirdiği Android üzerinde çalışan Galaxy modelleri ile firma, pazarın hakimi durumda. Daha sonra Apple geliyor. Apple iPhone modelleri ile oldukça güçlü.

Daha sonra bir çok Android modeli de gelirken, Finlandiya devi Nokia, bu firmalar arasında farklı konumda. Nokia, Microsoft tarafından geliştirilen Windows Phone işletim sistemi üzerinde çalışan Lumia modelleri ile pazarda mücadelesine devam ediyor.

Akıllı telefon firmaları, bazen internet üzerinden birbirlerine karşı suçlayıcı dalga geçici ya da iğneleyici ifadelerde bulunabiliyor. Ancak şimdiye kadar küfür gelmemişti. Samsung’un ABD Twitter hesabından Nokia’ya küfür geldi.

Nokia USA “Smart Gear” üzerinden dalga geçen bir Tweet ile Samsung’a yüklenirken, Samsung’un buna cevabı ise ağır oldu. Samsung Mobile US tarafından Tweet kısa sürede kaldırılırken, ne yazık ki yayılması engellenemedi.

Samsung-tweet

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !