Embed

Samsung Galaxy S5, Mart ayında satışa sunulabilir

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S5 yine üst düzey donanım ve yazılım özellikleri ile gelecek

Akıllı telefon pazarında Samsung’un amiral gemisi modelleri, kullanıcılar tarafından ilgi görerek, yüksek satış rakamlarına ulaşıyor. 2013′e de damgasını vuran Samsung, önce Nisan ayında Galaxy S4′ü daha sonra da Eylül ayında Galaxy Note 3 adında ki üst seviye modelleri ile pazarda ağırlığını hissettirdi.

samsung-galaxy-s5

Samsung bir sonra ki modeli Galaxy S5 üzerinde çalışmalara hız kesmeden devam ediyor. Daha önce gelen iddialara göre Samsung’un yeni amiral gemisinin Ocak ayında resmi olarak duyurulacağı ve Şubat ayında da satışa çıkacağı yönünde bilgiler gelmişti.

Ancak yeni bazı raporlara göre Galaxy S5′in çıkış tarihi Şubat ayı yerine Mart ayı olabilir. Haberin kaynağı olarak Güney Kore medyasını gösterebiliriz. Samsung’un Galaxy S5 için seri üretime Ocak 2014′de başlayacağı yine Güney Kore üzerinden gelen haberler arasında yer alıyor.

Galaxy S5 ile bir çok iddia da dolaşmakta, bunlara bakacak olursak eğer, yonga seti olarak firmanın yeni 64-bit işlemcisi ve Qualcomm Snapdragon 805 ile gelebilir. Diğer taraftan 3GB ya da 4GB sistem belleği ile sunulabileceği kaydedilmekte. Kamera olarak da 16MP ISOCELL kamera yer alacak. Ekran çözünürlüğü olarak da Samsung, Full HD üzerine çıkabilir.

İşletim sistemi olarak Android 4.4 KitKat üzerinde çalışacak olan Samsung Galaxy S5′in metal kasa ile gelebileceği bazı uzmanlar tarafından dile getiriliyor.

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !