Embed

Yüzüklerin efendisi: Smarty Ring

Smarty Ring adında ki yüzük ile akıllı telefonuza hakim olun

Son dönemde akıllı telefon ve tabletlerin gelişimi baş döndürücü bir şekilde ilerliyor. Akıllı telefonlar ile birlikte bu akıllı telefon modelleri ile kullanılabilen aksesuarlar da kendilerine milyarlarca dolarlık bir pazar yaratmış durumdalar. Bu açıdan son günlerde ön plana çıkan aksesuarların başında akıllı saatler geliyor.

Smarty-Ring

Akıllı telefonlar ile birlikte çalışabilen akıllı saatler, popüler giyilebilir cihazlar arasında yerini aldı. Şimdiye kadar bir çok firmanın akıllı saatlerini satışa sunduğuna tanık olduk. Büyük akıllı telefon üreticileri açısından bakacak olursak eğer, Sony ilk kez ürünü sunan firma olurken, Samsung da Sony’in takip ederek Galaxy Gear adında ki modelini satışa çıkarmıştı.

Peki akıllı saat olur da akıllı yüzük olmaz mı? Olur diyelim ve size Smarty Ring adında ki yeni ürünü tanıtalım.

Smarty-Ring1

Smarty Ring, tasarımı açısından da ilk cihaz olarak karşımıza çıkıyor. Bu yüzük ile Bluetooth 4.0 teknolojisini kullanarak akıllı telefonunuz ile bağlantı kurabilir. Gelen arama, SMS, anlık mesaj, alarm, hatırlatma, Tweet, Facebook güncellemeler gibi bir çok şeyi akıllı telefonunuza dokunmadan görebilirsiniz.

Smarty Ring, kendi şarj dock cihazı ile gelirken, KickStarter benzere indiegogo sitesi üzerinden toplanacak para ile hayata çok yakında geçebilir.

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !